Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Ustroniu

Ubezpieczenia

Komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 nasza Rada Rodziców  postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży.

Spośród ofert ubezpieczenia, jakie Rada Rodziców otrzymała  za najbardziej korzystne uznała  indywidualne ubezpieczenie NNW Generali TU S.A. dostępne wyłącznie na stronie Bezpieczny.pl.

Na portalu rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom i potrzebom. Polisa chroni dziecko zarówno w szkole/przedszkolu jak i w życiu prywatnym. W zakresie wszystkie aktywności pozaszkolne, także udziały w zawodach sportowych. Co ważne, w ramach jednej polisy można ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci, nawet jeśli uczęszczają do innych placówek a każdemu z dzieci można wybrać inny wariant.

 Rada Rodziców przy Zespole  Szkolno-Przedszkolnym nr 4 otrzymała  specjalny link do e-ulotki umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką bezpośrednio na stronie:

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/06988

Ogólny link do ubezpieczeń ze zniżką w Bezpiecznym:

https://bezpieczny.pl/06988

Ubezpieczenie to zawiera się całkowicie online, wystarczy do tego nawet smartfon. Nie ma potrzeby drukowania, podpisywania i odsyłania. Zgłaszanie szkody odbywa się również całkowicie online co przyspiesza ten proces. Opiekun naszych polis także pomaga w ubieganiu się po odszkodowanie. Kontakt poniżej.

Po wypełnieniu wniosku na portalu polisa systemowo zostanie wysłana na wskazany przez rodzica adres e-mail w ciągu kilku minut.

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następującego po dniu wypełnienia wniosku, ale nie wcześniej niż od godziny 00:00 dnia następnego po opłaceniu składki.

Obecna polisa  wygasła 31 sierpnia, zatem zachęcamy do jak najszybszego wykupu nowej polisy.

W przypadku trudności z zawarciem polisy mogą Państwo skontaktować się z nową agentką. Opiekunka polis  dzieci to Elżbieta Szojda, tel. 501-746-606, eszojda@bezpieczny.pl  www.ubezpieczaj-online.pl

Kod rabatowy dla uczniów i dzieci ZSP 4 to  06988.  Kod jest wielokrotnego użytku i pozwala na zakup z rabatami także pozostałych ubezpieczeń dostępnych na stronie, 

 

NASZA SZKOŁA

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Zegar

RODO

Strona informacyjna związana z polityką ochrony danych osobowych 

w Szkole Podstawowej nr 5 w Ustroniu:

www.sp5.odo.ustron.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

Michał Glajc

e-mail: iodo2@odo.ustron.pl

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej