Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Ustroniu

Nauczyciele

Dyrektor Szkoły

mgr Katarzyna Burzyńska

katarzyna.burzynska@sp5ustron.pl

 

Wicedyrektor Szkoły

mgr Renata Swoboda

język polski

renata.swoboda@sp5ustron.pl

 

lic. Agata Szajter

matematyka, informatyka

agata.szajter@sp5ustron.pl

 

mgr Anita Rydzewska

matematyka

anita.rydzewska@sp5ustron.pl

 

mgr Anna Niemiec

język polski

anna.niemiec@sp5ustron.pl

 

mgr Anna Tarasz

nauczanie wczesnoszkolne

anna.tarasz@sp5ustron.pl

 

mgr Beata Luber

język angielski

beata.luber@sp5ustron.pl

 

mgr Beata Zielonka

język niemiecki

beata.zielonka@sp5ustron.pl

 

mgr Dariusz Lerch

religia

dariusz.lerch@sp5ustron.pl

 

mgr Dorota Serafinowska

chemia, EDB

dorota.serafinowska@sp5ustron.pl

 

mgr Elżbieta Gburek

przyroda, biologia

elzbieta.gburek@sp5ustron.pl

 

mgr Izabela Zwias

muzyka

izabela.zwias@sp5ustron.pl

 

mgr Jan Bąk

historia, WOS

jan.bak@sp5ustron.pl

 

mgr Jolanta Postrzednik

plastyka

jola.postrzednik@sp5ustron.pl

 

mgr Jolanta Kowalska

nauczanie wczesnoszkolne

jolanta.kowalska@sp5ustron.pl

 

mgr Katarzyna Gabrych

język angielski

katarzyna.gabrych@sp5ustron.pl

 

mgr Klaudia Górniok

wychowanie przedszkolne

klaudia.gorniok@sp5ustron.pl

 

mgr Klaudia Greń

wychowanie przedszkolne

klaudia.gren@sp5ustron.pl

 

mgr Magdalena Kubala

wychowanie fizyczne

magdalena.kubala@sp5ustron.pl

 

mgr Małgorzata Cieślar

religia, technika

malgorzata.cieslar@sp5ustron.pl

 

mgr Małgorzata Heller

nauczanie wczesnoszkolne

malgorzata.heller@sp5ustron.pl

 

mgr Sandra Czyż

nauczyciel wspomagający

sandra.czyz@sp5ustron.pl

 

mgr Sonia Gawlas

geografia

sonia.gawlas@sp5ustron.pl

 

mgr Sylwia Sobik

nauczyciel wspomagający

sylwia.sobik@sp5ustron.pl

 

mgr Tomasz Postrzednik

informatyka, biblioteka, doradztwo zawodowe

tomasz.postrzednik@sp5ustron.pl

 

mgr Wioleta Banot

fizyka

wioleta.banot@sp5ustron.pl

 

 

 

NASZA SZKOŁA - FILM

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Zegar