Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Ustroniu

Nauczyciele

Dyrektor Szkoły

Katarzyna Burzyńska

katarzyna.burzynska@sp5ustron.pl

 

Wicedyrektor Szkoły

Renata Swoboda

język polski dla obcokrajowców

renata.swoboda@sp5ustron.pl

 

Agata Szajter

matematyka, informatyka

agata.szajter@sp5ustron.pl

 

Agnieszka Wojtal

język angielski w przedszkolu

agnieszka.wojtal@sp5ustron.pl

 

Aleksandra Jucha

wychowanie przedszkolne

Aleksandra Jucha

 

Alina Kukuczka

logopeda

alina.kukuczka@sp5ustron.pl

 

Anita Rydzewska

matematyka

anita.rydzewska@sp5ustron.pl

 

Anna Gruszka

fizyka, chemia

anna.gruszka@sp5ustron.pl

 

Anna Mrowiec

wychowanie przedszkolne

anna.mrowiec@sp5ustron.pl

 

Anna Niemiec

język polski

anna.niemiec@sp5ustron.pl

 

Anna Tarasz

nauczanie wczesnoszkolne

anna.tarasz@sp5ustron.pl

 

Barbara Pietrzyk

EDB, technika

barbara.pietrzyk@sp5ustron.pl

 

Beata Zielonka

język niemiecki

beata.zielonka@sp5ustron.pl

 

Sonia Gawlas

biologia

sonia.gawlas@sp5ustron.pl

 

Izabela Zwias

muzyka

izabela.zwias@sp5ustron.pl

 

Joanna Cieślar

wychowanie przedszkolne

joanna.cieslar@sp5ustron.pl

 

Eryka Szurman

nauczanie wczesnoszkolne

eryka.szurman@sp5ustron.pl

 

Jolanta Postrzednik

plastyka

jola.postrzednik@sp5ustron.pl

 

Jolanta Sieroń

wychowanie przedszkolne

jolanta.sieron@sp5ustron.pl

 

Katarzyna Gabrych

język angielski

katarzyna.gabrych@sp5ustron.pl

 

Klaudia Górniok

wychowanie przedszkolne

klaudia.gorniok@sp5ustron.pl

 

Klaudia Greń

wychowanie przedszkolne

klaudia.gren@sp5ustron.pl

 

Barbara Pietrzyk

WOS

barbara.pietrzyk@sp5ustron.pl

 

Magdalena Kubala

wychowanie fizyczne

magdalena.kubala@sp5ustron.pl

 

Małgorzata Cieślar

religia

malgorzata.cieslar@sp5ustron.pl

 

Małgorzata Heller

nauczanie wczesnoszkolne

malgorzata.heller@sp5ustron.pl

 

Marzena Popek

nauczyciel wspomagający

marzena.popek@sp5ustron.pl

 

Karina Wowry

religia

karina.wowry@sp5ustron.pl

 

Natalia Szturc

wychowanie przedszkolne

natalia.szturc@sp5ustron.pl

 

Sonia Gawlas

geografia, przyroda

sonia.gawlas@sp5ustron.pl

 

Sylwia Kozieł-Kręcichwost

język polski, historia

sylwia.koziel@sp5ustron.pl

 

Tomasz Postrzednik

informatyka, biblioteka, doradztwo zawodowe

tomasz.postrzednik@sp5ustron.pl

 

 

 

 

 

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

VULKAN

NASZA SZKOŁA

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Zegar

RODO

Strona informacyjna związana z polityką ochrony danych osobowych

w Szkole Podstawowej nr 5 w Ustroniu:

www.sp5ustron.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:

Michał Glajc

e-mail: iodo2@odo.ustron.pl

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

KRAINA INNOWACJI

Odczarowujemy czytanie

Zagrożenia - nowe narkotyki