14 lutego Dyskoteka Walentynkowa

Utworzono dnia 12.04.2023

14 lutego, ważna data, nie tylko dla zakochanych, ale dla wszystkich kochających się lub bardzo lubiących się ludzi. Ta okazja nie mogła przejść w naszej szkole bez echa. Samorząd zaplanował kilka atrakcji, m.in. ubrania w kolorze czerwonym, ozdabianie sal - im więcej uczniów z danej klasy ubrało się na czerwono i im piękniej udekorowana była sala danej klasy, tym większe były szanse na wygraną. W związku z tym, że byliśmy jeszcze w karnawałowym nastroju, postanowiliśmy trochę pobawić się przy muzyce - dzieci z klas młodszych szalały w przebraniach na balu przebierańców. Po południu był czas na zabawę klas starszych. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiło się mnóstwo serc i balonów, Walentynkowa fotobudka oraz co najważniejsze, przybył do nas DJ - tata Ksawerego z klasy 5, pan Wantulok. Rada Rodziców ufundowała nam pizzę i napoje w sporej ilości, za co bardzo dziękujemy. Wszyscy uczniowie się wytańczyli, najedli, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Zabawa była udana, na pewno powtórzymy to wydarzenie.