UWAGA! AKCJA - INTEGRACJA

Utworzono dnia 28.05.2021

Od 31 maja wszyscy uczniowie wracają do szkoły. Zajęcia stacjonarne zaczynamy od dni integracyjnych wg poniższego planu:

31 maja – poniedziałek rozpoczęcie godz. 8.00

Dzień Książki przygotowany przez bibliotekę i świetlicę z udziałem Rady Rodziców (książka dla każdego ucznia). W tym dniu uczniowie wszystkich klas wezmą udział w kilku wydarzeniach, w których głównym rekwizytem będzie książka. Dla uatrakcyjnienia tego projektu całość została pomyślana jako turniej międzyklasowy. Zostanie on rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1 - 3, 4 - 6 i 7 - 8. W tym dniu uczniowie mogą ubrać się bajkowo i fantazyjnie! Uwaga przewidziana aktywność plastyczna – informacje o potrzebnych materiałach przekażą wychowawcy. Szczegółowy harmonogram dnia - tutaj

Świetlica i stołówka działa bez zmian.

1 czerwca – wtorek rozpoczęcie godz. 9.00

Dzień na sportowo zaplanowany przez Samorząd Uczniowski na podstawie aktywności zaproponowanych przez uczniów z wszystkich klas. Szczegółowy harmonogram dnia - tutaj W tym dniu obowiązuje strój sportowy.

Świetlica i stołówka działa bez zmian.

2 czerwca – środa

Dzień integracji klasowej. Planowane wyjścia z wychowawcami wg indywidualnych uzgodnień z uwzględnieniem pogody. Jeśli pogoda dopisze uczniowie z wychowawcami wychodzą poza teren budynku szkoły wg ustaleń i informacji przekazanej przez wychowawcę. W przypadku deszczu działania integracyjne organizuje wychowawca w szkole od 8.00 – 11.30 kl. 1 – 3 oraz od 8.00 – 12.30 kl. 4 – 8.

Świetlica i stołówka w razie niepogody działa bez zmian. W przypadku wyjść poza teren szkoły obiad zgodnie z oświadczeniami rodziców.

Przypominamy, że   4 czerwca   jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych.

Od   7 czerwca   lekcje odbywać się będą zgodnie z planem.

Życzymy wszystkim wielu radości.