Zaproszenie na webinar

Akademia Esprit zaprasza na bezpłatny webinar na temat „Jaki masz wpływ na poczucie wartości swojego dziecka”, który odbędzie się w środę, 3 września, o godz. 20:00 na facebookowym profilu Akademii Świadomego Rodzica Fundacji Esprit.

 

„Jestem w porządku i mam swoją wartość tylko dlatego, że istnieję” (Jesper Juul). Nam Rodzicom zależy na tym, aby nasze dzieci miały zdrowe poczucie własnej wartości i dobrą samoocenę👍. Chcemy, aby były pewne siebie, znały swoje dobre i słabsze strony, były otwarte na świat i to co nowe. Chcemy także, aby świadomość siebie była połączona ze skromnością, aby przysłowiowa „woda sodowa” nie uderzyła im do głowy🤣. Czy my Rodzice mamy na to wpływ❓ Jeśli tak, to jaki❓Co możemy zrobić, aby wspierać rozwój samooceny z zachowaniem skromności❓ Jak to zrobić❓ Na te i inne pytania będziemy odpowiadać już w najbliższą środę podczas BEZPŁATNEGO webinaru o godz.: 20:00 na fanpage Akademii Świadomego Rodzica Fundacji Esprit. Spotkanie na żywo poprowadzą: Ewelina Wild i Anna Wójcik-Pruszyńska. Zbliża się nowy rok szkolny, a z nim wymagające sytuacje, gdzie dobre poczucie własnej wartości będzie w szczególności pomocne. Dowiedz się, jak wspierać dziecko w radzeniu sobie z nimi.