Nasz nowy projekt w budżecie obywatelskim miasta Ustroń 2021

Miło nam poinformować, że kolejny raz nasza SP5 złożyła projekt do budżetu obywatelskiego Miasta Ustroń, który będzie realizowany w 2021 r. Tym razem chcielibyśmy stworzyć obok szkoły strefę zabaw dla przedszkolaków i młodszych dzieci. Projekt zatytułowaliśmy „Ogólnodostępna strefa malucha”. Projekt zakłada zakup edukacyjnych i rekreacyjnych akcesoriów wyposażenia ogródka przedszkolnego w skład których wchodzić będzie m.in. huśtawka wahadłowa, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, przeplotnia z lin, bujawki na sprężynie, huśtawka równoważnia, nawierzchnia amortyzująca. Wszystkie urządzenia posiadać będą niezbędne certyfikaty. Montowane urządzenia zostaną rozmieszczone z zachowaniem bezpiecznych stref zgodnie z obowiązującymi normami. Sprzęt zostanie zamontowany na terenie zielonym ogrodu szkolnego i co bardzo ważne – teren ten będzie ogólnodostępny dla wszystkich dzieci.

Głosowanie na projekty rusza 1 września 2020 r i będzie trwało do 15 września. Jedyną formą głosowania jest głosowanie elektroniczne przez internet. Z jednego adresu e-mail można oddać maksymalnie 5 głosów. Nie można głosować na dwa różne projekty (głos będzie w obu przypadkach nieważny). Na nasz projekt mogą głosować tylko i wyłącznie osoby zameldowane na terenie Osiedla Lipowiec (nie ma ograniczenia wiekowego, mogą głosować także dzieci).

Bardzo zachęcamy Państwa, Waszych krewnych i znajomych do oddania głosu na nasz nowy projekt „Ogólnodostępna strefa malucha”, który znakomicie wpisuje się obecnie zalecane spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Odnośnik do strony z głosowaniem na projekty zgłoszone na Osiedlu Lipowiec:

https://budzetobywatelski.ustron.pl/2021-glosowanie-budzet-obywatelski-lipowiec.html

Projekt naszej szkoły to BOU06 „Ogólnodostępna strefa malucha”