Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 5 w Ustroniu we wtorek 1 września o godz. 9.00.

1. Uczniowie klas od 2 do 8 spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach:

klasa 2 – sala 1.04/s

klasa 3 – sala 1.07

klasa 4 – sala 1.10 (polonistyczna)

klasa 5 – sala 1.06 (muzyczno-religijna)

klasa 6 – sala 1.11 (przyrodnicza)

klasa 7 – sala 1.08 (matematyczna)

klasa 8 – sala 1.09 (językowa)

Prosimy aby do szkoły wraz z uczniami tych klas nie wchodzili rodzice. Uczniowie po wejściu do szkoły dezynfekują ręce i idą bezpośrednio do wyznaczonej klasy. W tym dniu do sali uczniowie wchodzą w maseczkach.

2. Uczniowie klasy 1 przychodzą do szkoły z rodzicami (w maseczkach) i po dezynfekcji rąk siadają na przygotowane miejsca na dolnym holu.

3. Powitanie przez dyrektora oraz krótki program artystyczny odbędzie się na dolnym holu i będzie transmitowany do sal, w których będą pozostali uczniowie z wychowawcami.

4. Po oficjalnym rozpoczęciu uczniowie z rodzicami (w maseczkach) przejdą z wychowawcą do swojej sali 1.07/s.

5. Wychowawcy w salach omówią bezpieczne i higieniczne zasady przebywania na terenie szkoły i podają plan lekcji.

6. Planowane zakończenie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego około godz. 11.00.

Życzymy wszystkim radosnego i zdrowego rozpoczęcia nowego roku szkolnego.