Szkolny etap Konkursu Recytatorskiego

4 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się  szkolony etap konkursu recytatorskiego. Każdy z  uczniów  przygotował 2 wiersze i fragment prozy i zaprezentował swe umiejętności recytatorskie przed rówieśnikami oraz przed jury.

Klasę pierwszą reprezentowali: Antoni Chrapek, Kamila Małyjurek, Paulina Polaczek i Aleksandra Tomiczek, klasę trzecią – Barbara Bek, Hanna Hałat, Martyna Janik oraz Klaudia Walczak.

Jury mogło wyłonić tylko 2 reprezentantów z tej grupy wiekowej, którzy 11.02.2020 r. pojadą do MDK Prażakówka  ,gdzie odbędzie się miejski etap tegoż konkursu. Obrady jury były burzliwe, gdyż wszyscy recytatorzy prezentowali wysoki poziom umiejętności i wyłonienie tylko dwójki najlepszych było naprawdę trudne. Reprezentować szkołę na miejskim szczeblu z klas I-III będą Hanna Hałat i Klaudia Walczak, a z klas IV-VI Franciszek Chrapek . Gratulujemy!