Wystawa ozdób Świątecznych 2019.

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole jest wystawa ozdób świątecznych, na którą serdecznie zapraszamy!

Ozdoby te wykonali uczniowie klas starszych oraz nauczyciele. Byli to: Barbara Cholewa, Zuzanna Musiał, Wiktoria Roman z klasy VIII, Wiktoria Boruta, Miriam Mocarska, Nokola Wapienik z klasy VII, Emilia Piwowar, Weronika Chrapek, Maria Fuja, Patrycja Górecka, Amelia Grzęda, Małgorzata Sikora, Katarzyna Sikora z klasy VI, Hanna Janik, Julia Puzoń, Oliwia Wesołowska, Laura Pasterny, Roksana Kisiała, Franciszek Chrapek, Krzysztof Hampel z klasy V. Uczniowie wykonywali ozdoby w ramach dodatkowych zajęć technicznych z p. Małgorzatą Cieślar. Do przygotowania wystawy dołączyły się p. Katarzyna Szkorupa-Kaczmarczyk oraz p. Agata Szajter, za co bardzo dziękujemy.