Spacer klasy 1.

17 października 2019 r. w czwartkowy poranek wybraliśmy się  my, czyli I klasa wraz z wychowawczynią na podbój jesiennego lasu. Po kilku minutach marszu już byliśmy głodni i marudziliśmy o przystanek, jednak nasza pani była obojętna na nasze jęki i musieliśmy maszerować dalej.

Opłacało się, bo tuż przy wejściu z ul. Leśnej  do lasu spotkaliśmy salamandrę. Prawie wszyscy zobaczyliśmy jak potrafi szybciutko schować się w liściach. Próbowaliśmy  zaobserwować inne zwierzęta jednak żadnego prócz wiewiórki nie udało nam się spotkać. Po długim marszu pod górę  nastąpił długo oczekiwany odpoczynek na drugie śniadanie, a po nim długi marsz do Źródła Karola. Tam kolejna chwilka na odpoczynek, zabawę w liściach i napełnienie butelek źródlana wodą. Niektórzy z nas byli na takiej wyprawie pierwszy raz – mamy nadzieję, że nie ostatni. Zadowoleni wracaliśmy do szkoły przez  las podziwiając  jego jesienne  piękno i  planując  kolejną wyprawę.