Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

W piątek 27 września odbyły się w naszej szkole wyboru do Samorządu Uczniowskiego. Wybory wygrał Kacper Fijak (kl. 8), który uzyskał 57 głosów na 122 oddane (47%) i został nowym Przewodniczącym SU na rok szkolny 2019/2020. Gratulacje!

W wyborach wzięło łącznie udział 6 kandydatów/kandydatek. Piątkowe wybory poprzedziła tygodniowa kampania wyborcza oraz krótki apel (w środę), prezentujący kandydatów i ich programy. Dziękujemy za zaangażowanie!

 

Szczegółowe wyniki wyborów:

  1. Kacper Fijak: 57 (głosów)
  2. Zuzanna Musiał: 29
  3. Miłosz Macura: 17
  4. Aleksandra Chwastek: 10
  5. Laura Pasterny: 5
  6. Wiktoria Zawada: 4

W Komisji Wyborczej zasiedli uczniowie:

  • Karolina Chwastek
  • Emilia Piwowar
  • Nikodem Ledwoń

Dziękujemy za ich pracę i sprawnie przeprowadzone wybory!

tutaj: fotorelacja