Nowy dziennik elektroniczny

Informujemy, że z dniem 01.09.2019 w naszej szkole (podobnie jak we wszystkich pozostałych ustrońskich szkołach) zaczyna obowiązywać nowy dziennik elektroniczny – Vulcan. Jednocześnie przestaje działać dotychczasowy dziennik Mobireg. Uczniowie oraz rodzice i opiekunowie uczniów uzyskają dostęp do dziennika po najbliższym zebraniu w szkole, które będzie miało miejsce 11 września (środa). Do stworzenia Państwu i Waszym podopiecznym konta w dzienniku będziemy potrzebowali kilku podstawowych danych osobowych oraz (warunek konieczny) Waszego adresu e-mail (w Vulcanie e-mail jest loginem do systemu, dzięki któremu będziecie mogli rejestrować się w dzienniku oraz odzyskiwać hasło). Jeżeli ktoś z Państwa nie posiada jeszcze adresu e-mail, to prosimy do najbliższego zebrania utworzyć sobie konto poczty elektronicznej w dowolnym systemie kont pocztowych (polecamy adres w koncie Google: https://accounts.google.com). Więcej informacji o dzienniku otrzymacie Państwo w czasie spotkania z Panią Dyrektor szkoły oraz z wychowawcami klas. Odnośnik do nowego dziennika znajduje się w dolnym menu na szkolnej stronie internetowej (zielona belka po banerem „Witaj Szkoło!”) oraz tutaj. Odnośnik do poradnika wideo, jak założyć konto w e-dzienniku Vulcan: tutaj.