Głosujcie na nasz projekt. Budżet Obywatelski Miasta Ustroń 2020 r.

Szanowni Państwo,

właśnie ruszyło (01.09) głosowanie na projekty obywatelskie w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Ustroń. Przypominamy, że spośród 2 złożonych projektów do zrealizowania na Osiedlu Lipowiec jest jeden nasz, zgłoszony pod nazwą: Nowoczesna pracownia multimedialna. Projekt ten obejmuje zakup dla Szkoły Podstawowej nr 5 w Ustroniu nowoczesnej pracowni matematyczno-fizycznej (m.in. ergonomiczne meble szkolne dla uczniów, komplet tabletów niezbędnych do realizacji tematów lekcji w sposób nowoczesny i atrakcyjny dla dzieci i młodzieży, duży 75 calowy monitor interaktywny oraz przyrządy do wykonania doświadczeń i pomiarów na lekcjach fizyki).

Każdy mieszkaniec Osiedla Lipowiec, niezależnie od wieku, może oddać głos na nasz projekt. Głosowanie na projekty będzie dostępne od 1 do 15 września 2019 roku. Każdy mieszkaniec może głosować tylko jeden raz.

W najbliższych kilku dniach na lekcjach informatyki przeprowadzimy głosowanie na nasz projekt ze wszystkimi uczniami SP5. Zachęcamy też wszystkich Państwa abyście osobiście oraz Wasi krewni i znajomi (oczywiście tylko Ci, którzy są zameldowani w Lipowcu) zagłosowali na nasz projekt. Wygraną będzie wspaniale wyposażona, nowoczesna pracownia matematyczno-fizyczna. Poniżej podajemy link do strony internetowej, poprzez którą można oddać głos na nasz projekt. Prosimy spośród dwóch dostępnych projektów zaznaczyć pierwszy projekt na liście:
BOU11 Nowoczesna pracownia multimedialna, wypełnić formularz z podstawowymi danymi osobowymi oraz zaakceptować oświadczenie.

Link do strony: https://budzetobywatelski.ustron.pl

Osiedle Lipowiec:

• ul. Bernadka
  • ul. Działkowa
  • ul. Górecka
  • ul. Górna
  • ul. Kamieniec
    (od nr 9)
  • ul. Kręta
  • ul. Krzywaniec
  • ul. Leśna
    (od nr 10)