Głosujcie na nasz projekt. Budżet Obywatelski Miasta Ustroń 2020 r.

Szanowni Państwo,

właśnie ruszyło (01.09) głosowanie na projekty obywatelskie w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Ustroń. Przypominamy, że spośród 2 złożonych projektów do zrealizowania na Osiedlu Lipowiec jest jeden nasz, zgłoszony pod nazwą: Nowoczesna pracownia multimedialna. Projekt ten obejmuje zakup dla Szkoły Podstawowej nr 5 w Ustroniu nowoczesnej pracowni matematyczno-fizycznej (m.in. ergonomiczne meble szkolne dla uczniów, komplet tabletów niezbędnych do realizacji tematów lekcji w sposób nowoczesny i atrakcyjny dla dzieci i młodzieży, duży 75 calowy monitor interaktywny oraz przyrządy do wykonania doświadczeń i pomiarów na lekcjach fizyki).

Każdy mieszkaniec Osiedla Lipowiec, niezależnie od wieku, może oddać głos na nasz projekt. Głosowanie na projekty będzie dostępne od 1 do 15 września 2019 roku. Każdy mieszkaniec może głosować tylko jeden raz.

W najbliższych kilku dniach na lekcjach informatyki przeprowadzimy głosowanie na nasz projekt ze wszystkimi uczniami SP5. Zachęcamy też wszystkich Państwa abyście osobiście oraz Wasi krewni i znajomi (oczywiście tylko Ci, którzy są zameldowani w Lipowcu) zagłosowali na nasz projekt. Wygraną będzie wspaniale wyposażona, nowoczesna pracownia matematyczno-fizyczna. Poniżej podajemy link do strony internetowej, poprzez którą można oddać głos na nasz projekt. Prosimy spośród dwóch dostępnych projektów zaznaczyć pierwszy projekt na liście:
BOU11 Nowoczesna pracownia multimedialna, wypełnić formularz z podstawowymi danymi osobowymi oraz zaakceptować oświadczenie.

Link do strony: https://budzetobywatelski.ustron.pl

Osiedle Lipowiec:

 • ul. Bernadka
 • ul. Działkowa
 • ul. Górecka
 • ul. Górna
 • ul. Kamieniec
  (od nr 9)
 • ul. Kręta
 • ul. Krzywaniec
 • ul. Leśna
  (od nr 10)
 • ul. Lipowski Groń
 • ul. Lipowska
  (od nr 22 po stronie prawej
  i od nr 23 po stronie lewej)
 • ul. Mokra
 • ul. Nowociny
 • ul. Przetnica
 • ul. Podgórska
 • ul. Spokojna
 • ul. Szkolna
 • ul. Wesoła
 • ul. Wałowa