Maraton filmowy

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież naszej szkoły oraz rodziców i opiekunów na maraton filmowy, który będzie miał miejsce na dolnym holu SP5 w piątek 15.02 w godzinach od 9.00 do 15.00. Tym samym rozpoczynamy pokazy filmowe objęte parasolem licencyjnym MPLC. Parasol dla szkoły zakupiła na najbliższe 12 miesięcy Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Wszystkie filmy to przeboje kinowe z najwyższą punktacją w serwisach filmowych. Szczególnie zapraszamy dzieci na film, który nawiązuje do książek o Kubusiu Puchatku. Prosimy poinformować o maratonie filmowym innych rodziców i dzieci naszej szkoły, gdyż ta informacja prawdopodobnie nie dotrze do wszystkich przed pokazem. Szczegółowy repertuar maratonu (tytuły i godziny seansów) wysłaliśmy do wszystkich rodziców i dzieci poprzez pocztę dziennika elektronicznego. Pokaz organizuje biblioteka szkolna.