Wystawa ozdób Bożonarodzeniowych

Jak co roku o tej porze w naszej szkole odbyła się wystawa Bożonarodzeniowych ozdób wykonanych przez dzieci w ramach zajęć z projektu „Mądrze żyj”.

 

 

W zajęciach uczestniczyły: Patrycja Łukosz, Zuzia Macura, Martyna Balcar i Natalia Boruta z klasy 8, Zuzia Musiał, Wiktoria Roman, Basia Cholewa z klasy 7, Wiktoria Boruta, Miriam Mocarska z klasy 6, Emilia Piwowar, Patrycja Górecka, Amelia Grzęda, Weronika Chrapek, Małgosia Sikora, Kasia Sikora, Karolina Chwastek, Magda Branc z klasy 5 oraz Milenka Wantulok, Hania Krysta i Maja Wróbel z klasy 2. Do wykonania ozdób włączyły się p. Sikora, p. Piwowar, p. Tarasz, p. Sobik i p. Szkorupa – Kaczmarczyk za co bardzo serdecznie dziękujemy. Zajęcia z dziećmi prowadziła Małgorzata Cieślar. Wystawa rozpoczęła się już 12 grudnia, od godz.16.00, w holu naszej szkoły i potrwa do 21 grudnia 2018.