Martyna Balcar z kwalifikacją na Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce !

9.09.2018 r odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski w Bielsku w lekkiej atletyce.

Ustroń rewelacyjnie reprezentowały zawodniczki MKS Ustroń w skoku o tyczce w tym nasze dwie uczennice naszej szkoły Martyna Balcar i Zuzanna Macura . Wszystkie trzy miejsca na podium zajęły ustrońskie tyczkarki . Nasza Martyna uplasowała się na trzecim stopniu i tym samym zdobyła kwalifikację na Mistrzostwa Polski i wypełniając również minimum które wynosiło   270 cm. Zuzanna Macura zajęła 6 miejsce w konkursie . Martyna uczy się w klasie 8 oraz trenuje lekka atletyka od 4 lat w ustrońskim klubie. Na treningi uczęszcza 5 razy w tygodniu a weekendy w sezonie przeznacza na wyjazdy na zawody sportowe. Treningi prowadzi Magdalena Kubala .