Sprzątania Rezerwatu Czantoria z klasą siódmą

9 maja klasa VII znowu była na akcji sprzątania Rezerwatu Czantoria. Po godzinie 8 rano, dwoma dużymi taksówkami, pojechaliśmy wraz z wychowawcą panem Marcinem Rokoszem i opiekunem Elżbietą Gburek pod Czantorię. Chwilę czekaliśmy na grupy z innych szkół, a następnie kolejką wyjechaliśmy na górę. Tam dostaliśmy worki i rękawice, by bez przeszkód móc ruszyć szlakiem, pakując do nich znalezione śmieci.

Zebraliśmy kilka pełnych worków, po czym wróciliśmy na górną stację kolejki, gdzie jedliśmy kiełbaski. Tradycyjnie odbył się również Konkurs Przyrodniczy, w którym Szymon B. zajął drugie miejsce.

Niestety zaczął padać deszcz i nie mogliśmy skorzystać z toru saneczkowego.

Zjechaliśmy kolejką na dół i taksówkami wróciliśmy do szkoły.

Towarzyszyło nam sporo wrażeń i dobrego humoru, i dlatego z niewielką niechęcią powróciliśmy do szkoły.