Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Styczeń 2020

Jesteś tutaj:

Miesiąc: Styczeń 2020

Wycieczka na lodowisko!

Korzystając z zimowej aury uczniowie pod opieką nauczycieli – Iwony Śliż i Agaty Szajter (13.01.2020r. i 20.01.2020 r.) wybrali się na lodowisko. Wszyscy świetnie się bawili – zarówno zaawansowani łyżwiarze jak i nowicjusze.
Klub Globtrotera serdecznie zaprasza na kolejne wycieczki!

Więcej „Wycieczka na lodowisko!”

Akcja „Kolej na ferie”

Dyrektor Delegatury w Bielsku-Białej Kuratorium Oświaty w Katowicach informuje o rozpoczęciu akcji „Kolej na Ferie”, w ramach której w czasie wypoczynku zimowego uczniowie będą mogli podróżować Kolejami Śląskimi bezpłatnie. Inicjatorem i pomysłodawcą akcji jest Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

Więcej „Akcja „Kolej na ferie””

XII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego The Best

W dniu 9 stycznia 2020 roku dwie uczennice klasy 6 Weronika Chrapek oraz Kinga Ferfecka reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego The Best. Obydwie musiały zmierzyć się z jednogodzinnym testem sprawdzającym ich wiedzę z zakresu struktur gramatyczno leksykalnych.

Weronika Chrapek zajęła pierwsze miejsce w mieście w kategorii klas szóstych.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów ! Więcej „XII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego The Best”

Bal szkolny 2020

Rada Rodziców wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 5 w Ustroniu ma przyjemność zaprosić wszystkich Państwa i Waszych znajomych na szkolny bal karnawałowy, który odbędzie się 15 lutego w restauracji Dolce Vita. Szczegóły na plakacie poniżej.

Więcej „Bal szkolny 2020”