Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
16 października 2019

Jesteś tutaj:

Dzień: 16 października 2019

Klasy 1-3 na spektaklu w MDK „Prażakówka”

Dnia 8.10. 2019 klasy 1-3 wzięły udział w spektaklu pt. „Królowa Śniegu” Katolickiego Teatru z Krakowa, który odbył się w MDK „Prażakówka” w Ustroniu. Po spektaklu udały się na spacer edukacyjny ulicami naszego miasta aby poznać niewielką część historii, która upamiętniona jest licznymi pomnikami. Niektóre z nich udało się nam zobaczyć.

Więcej „Klasy 1-3 na spektaklu w MDK „Prażakówka””

Pasowanie Pierwszoklasistów – 14.10.2019

Poniedziałek 14 października 2019 r.  to ważny dzień w naszej  szkole i to nie tylko ze względu na Dzień Edukacji Narodowej . Dzień ten był okazją do wypowiedzenia słów wdzięczności skierowanych do nauczycieli przez uczniów, co uczynili w piosenkach , wierszach i inscenizacji, ale także ze względu na uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Więcej „Pasowanie Pierwszoklasistów – 14.10.2019”