Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Październik 2019

Jesteś tutaj:

Miesiąc: Październik 2019

5 listopada – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Taki dzień jest idealnym czasem aby przekazać dzieciom i młodzieży ale również przypomnieć dorosłym pozytywne postawy moralne. Bajki mają bowiem nie tylko wymiar rozrywkowy ale główną ich zaletą jest edukowanie i wychowanie. To właśnie one rozwijają wyobraźnię, wzbogacają słownictwo i uczą:  czym jest i do czego prowadzi DOBRO oraz czym jest i do czego prowadzi ZŁO.

Więcej „5 listopada – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”

Spacer klasy 1.

17 października 2019 r. w czwartkowy poranek wybraliśmy się  my, czyli I klasa wraz z wychowawczynią na podbój jesiennego lasu. Po kilku minutach marszu już byliśmy głodni i marudziliśmy o przystanek, jednak nasza pani była obojętna na nasze jęki i musieliśmy maszerować dalej.

Więcej „Spacer klasy 1.”

Klasy 1-3 na spektaklu w MDK „Prażakówka”

Dnia 8.10. 2019 klasy 1-3 wzięły udział w spektaklu pt. „Królowa Śniegu” Katolickiego Teatru z Krakowa, który odbył się w MDK „Prażakówka” w Ustroniu. Po spektaklu udały się na spacer edukacyjny ulicami naszego miasta aby poznać niewielką część historii, która upamiętniona jest licznymi pomnikami. Niektóre z nich udało się nam zobaczyć.

Więcej „Klasy 1-3 na spektaklu w MDK „Prażakówka””

Pasowanie Pierwszoklasistów – 14.10.2019

Poniedziałek 14 października 2019 r.  to ważny dzień w naszej  szkole i to nie tylko ze względu na Dzień Edukacji Narodowej . Dzień ten był okazją do wypowiedzenia słów wdzięczności skierowanych do nauczycieli przez uczniów, co uczynili w piosenkach , wierszach i inscenizacji, ale także ze względu na uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Więcej „Pasowanie Pierwszoklasistów – 14.10.2019”

Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy

Cieszyńska Akademia WSB pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Cieszyna rozpoczyna w październiku zajęcia na Cieszyńskim Uniwersytecie Dziecięcym. W zajęciach mogą brać udział dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Szczegóły tego projektu (zapisy na zajęcia, plan wykładów, opłaty) znajdują się pod niżej umieszczonym linkiem. Zachęcamy do zapoznania się z informacją.

tutaj: Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy

ESPRIT

Uprzejmie informujemy, Uczniów i Rodziców, że pierwsze zajęcia świetlicowe z Akademii Esprit z j.angielskiego odbędą się w piątek (4 października) w godz. 13:15 – 14:00, w sali 1.11. Jeśli dzieci będą chętne uczestniczyć w zajęciach, ale z powodu lekcji nie będą mogły – postaramy się zaproponować inny termin i inną godzinę (wówczas prosimy o kontakt telefoniczny: 503781790).