Jesteś tutaj:

Miesiąc: Czerwiec 2019

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Wyposażenie ucznia kl. I

Tornister, piórnik,  buty na zmianę z białą podeszwą , worek tekstylny na strój gimnastyczny, strój gimnastyczny- krótkie ciemne  spodenki i biała bluzka z krótkim rękawkiem. Zeszyty 16 kartkowe  w kratkę i wąskie linie, farby plakatowe, pędzle, kubeczek na wodę, plastelina, kredki drewniane  I pastele, ołówki, gumka, temperówka, nożyczki.  Klej w sztyfcie, papier kolorowy, blok rysunkowy biały duży, bloki rysunkowe kolorowe duży i mały, teczki  2 szt. na gumkę lub wiązanie, linijka mieszcząca się w piórniku, nożyczki, liczmany (patyczki), zeszyt nutowy, 32 kartkowy zeszyt gładki.

Uwaga !

Podręczniki i ćwiczenia zapewnia szkoła, uczniowie otrzymają je na pierwszych lekcjach we wrześniu.

SZANOWNI RODZICE PIERWSZOKLASISTÓW

Pierwsze spotkanie  z wychowawcą odbędzie się 02 września 2019 r. po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się w środę 19  czerwca 2019 r.  o godz. 9:00 na szkolnym holu.

Zdrowe wakacje

Rozpoczął się sezon urlopowy a wraz z nim wyjazdy na tak długo wyczekiwane wakacje. Wybieramy kierunek, następnie się pakujemy i już jesteśmy gotowi wyruszyć na wymarzony urlop. Niestety często zapominamy, że tak jak w ciągu roku dbamy o zdrowie, tak w czasie trwania wakacji również nie powinniśmy o tym zapominać.

Więcej „Zdrowe wakacje”