Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Maj 2019

Jesteś tutaj:

Miesiąc: Maj 2019

Wyniki II Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

Po przeprowadzeniu wszystkich etapów drugiej edycji konkursu o tytuł Mistrza Słówek Języka Angielskiego w roku szkolnym 2018/2019, ogłaszam, że Mistrzami Słówek zostali:

JULIA BURDA – KLASA 4

KINGA FERFECKA – KLASA 5

ALEKSANDRA CHWASTEK – KLASA 6

SYLWIA POLOK – KLASA 7

ZUZANNA MACURA – KLASA 8

Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy SP 5 w Ustroniu oraz dyplomy zostaną wręczone zwycięzcom podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego.

GRATULUJĘ !!!

Przebój filmowy w naszym szkolnym kinie na Dzień Matki

W piątek 24 maja o godz. 15-tej, po zakończeniu uroczystości związanych z Dniem Mamy, odbędzie się na dolnym holu szkoły projekcja kinowego hitu dla dzieci i dla mam (film z wytwórni Walt Disney Pictures). Zachęcamy rodziców i dzieci do wspólnego spędzenia czasu przed ekranem i życzymy przepysznej, filmowej zabawy. Przed seansem będzie można zaopatrzyć się w smakołyki przygotowane przez Radę Rodziców. Film będzie prezentowany w ramach zakupionego przez rodziców dla nas Parasola Licencyjnego MPLC. Zachęcamy także do wzięcia udziału w głosowaniu poniżej.

Więcej „Przebój filmowy w naszym szkolnym kinie na Dzień Matki”

Rekrutacja uzupełniająca do klasy pierwszej

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Ustroniu przeprowadza rekrutację uzupełniającą do klasy pierwszej. Wnioski należy składać od 23.05 do 24.05.2019 r. w sekretariacie  SP 5 w Ustroniu.

Informacja

W dniu 14 marca 2019 został ogłoszony w naszej szkole konkurs  na najładniejszą pisankę Wielkanocną oraz Kartkę Wielkanocną. Brali  w nim udział uczniowie klas 1-6. Informujemy, że ogłoszenie wyników nastąpi na najbliższym apelu szkolnym.

Informujemy, że w dniu 2 maja 2019 r. szkoła będzie nieczynna. Dzień ten został odpracowany w sobotę  02.03.2019 r. (Dzień otwarty szkoły)