Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Kwiecień 2019

Jesteś tutaj:

Miesiąc: Kwiecień 2019

W związku z brakiem porozumienia między Ministerstwem Edukacji Narodowej a związkami zawodowymi nauczycieli informujemy Państwa, że w poniedziałek 8 kwietnia w naszej szkole odbędzie się strajk, o którym wcześniej już informowaliśmy. Sytuacja jest dynamiczna i dlatego o ewentualnych zmianach i nowościach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Pracownicy  SP5 w Ustroniu.

Informacja dla rodziców

Poniżej zamieszczamy informację dla rodziców dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli, w których odbędzie się strajk, a która dotyczy prawa pracownika do opieki nad zdrowym dzieckiem do lat 8 z powodu nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola lub szkoły.

Więcej „Informacja dla rodziców”