Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Dziennik NOWY (VULCAN)

Jesteś tutaj:

Kategoria: Dziennik NOWY (VULCAN)

Dzień Otwarty 2018 w SP5

W sobotę 17.03.2018 w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty pod hasłem „Jestem częścią tego regionu, jaki zawód wybiorę?” Uczniowie pod okiem pań Anity Rydzewskiej oraz Katarzyny Gabrych przygotowali ciekawy i humorystyczny program artystyczny, w którym nie tylko zaprezentowali swoje umiejętności wokalne czy recytatorskie, ale przypomnieli zebranym jakie zawody pojawiały się w naszym regionie i przybliżyli je zebranym.

Więcej „Dzień Otwarty 2018 w SP5”

Harmonogram czynności rekrutacyjnych na rok szkolny 2018/2019 – Zarządzenie

Zarządzenie nr 22/2018 Burmistrza Miasta Ustroń z dnia 31 stycznia 2018 r. w sprawie ustalenia na rok 2018/2019 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli publicznych i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Ustroń.

Więcej „Harmonogram czynności rekrutacyjnych na rok szkolny 2018/2019 – Zarządzenie”

17 marca – Dzień Otwarty w naszej Szkole

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich przedszkolaków wraz z rodzicami lub opiekunami na Dzień Otwarty naszej Szkoły, który odbędzie się w sobotę 17 marca. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00. W programie m.in.: przedstawienie oferty edukacyjnej Szkoły, omówienie procedur rekrutacyjnych, występy artystyczne uczniów SP5, zwiedzanie szkoły, gry i zabawy dla przedszkolaków. Będzie też drobny poczęstunek oraz kawa i herbata. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Więcej „17 marca – Dzień Otwarty w naszej Szkole”

Do góry