Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Samorząd uczniowski

Jesteś tutaj:

Kategoria: Samorząd uczniowski

Samorząd Uczniowski 2018/2019

W wyniku demokratycznie przeprowadzonych wyborów do Samorządu Uczniowskiego w dniu 3 października 2018 r. przewodniczącą tego szkolnego organu została Zuzanna Macura z klasy 8, a wiceprzewodniczącą Zuzanna Musiał z klasy 7. Dziewczynom gratulujemy i życzymy wytrwałości oraz zaangażowania w trudnej roli samorządowca.

Samorząd uczniowski w roku szkolnym 2017/2018

W wyniku przeprowadzonych wyborów do samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 skład samorządy przedstawia się następująco:

przewodnicząca – Zuzanna Macura – uczennica klasy siódmej,

pozostali członkowie: Julia Fijałek (kl. 7), Kamila Jarco (kl. 7) oraz Emilia Piwowar (kl. 4). Opiekunem samorządu uczniowskiego jest nauczyciel historii – Jan Bąk.

Funkcje w samorządzie uczniowskim to zaszczyt ale także obowiązki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Skład samorządu uczniowskiego

W wyniku wyborów do samorządu uczniowskiego z dnia 23 września 2016 r, jego skład wygląda następująco:

SZYMON BRANC = PRZEWODNICZĄCY

ZUZANNA MACURA – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO.

GRATULUJEMY!

  

Wybory do samorządu – lekcja demokracji

Było jak w czasie prawdziwych wyborów. Najpierw kandydaci do władz samorządu uczniowskiego rozwiesili plakaty przedstawiające ich programy wyborcze, później była debata na forum całej szkoły. Kandydaci (Szymon Branc, Zuzanna Macura i Kamila Stanisławska – wszyscy z klasy 6) jeszcze raz przedstawili swój program i odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów. W końcu 23 września odbyły się wybory.

Więcej „Wybory do samorządu – lekcja demokracji”

Do góry