Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Lekcje otwarte

Jesteś tutaj:

Kategoria: Lekcje otwarte

Lekcja otwarta w klasie 1 – 08.02.2019

W piątek 8 lutego 2019r. uczniowie klasy 1 pokazali swoje zaangażowanie rodzicom podczas lekcji otwartej. Dzieci głośno czytały, wysłuchały dźwięków różnych zegarów. Poznały literę z oraz jej zapis w liniaturze. Starannie przepisywały ułożone przez siebie zdanie. W ostatnim kwadransie lekcji dzieci pracowały przy tablicy interaktywnej.

 

 

 

 

Więcej „Lekcja otwarta w klasie 1 – 08.02.2019”

Lekcja otwarta w klasie trzeciej – 19.12.2018

19 grudnia 2018 r. w klasie III odbyła się lekcja otwarta, której tematem był:,,Świąteczny stroik”. Uczniowie na początku lekcji przypomnieli sobie wiadomości na temat drzew iglastych, a w dalszej części uczyli się robić stroiki  świąteczne. Uczniowie byli bardzo zaangażowani w pracę i wykonali piękne, małe arcydzieła, które ozdobią świąteczne stoły w ich domach.

Więcej „Lekcja otwarta w klasie trzeciej – 19.12.2018”

Przystanek zadanek – lekcja otwarta w klasie 2

W dniu 19 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte w klasie II. Zajęcia przeprowadziła Anna Tarasz w obecności Pani Dyrektor, Pani Jolanty Kowalskiej oraz licznie przybyłych rodziców. W trakcie zajęć zrealizowany został temat ,,Przystanek zadanek” z zakresu edukacji matematycznej. Uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu odejmowania, dodawania i mnożenia. Na lekcji został wykorzystany e-podręcznik.

 

 

 

 

Więcej „Przystanek zadanek – lekcja otwarta w klasie 2”

„Czterej przyjaciele i wyspa” – lekcja otwarta w klasie 6

28 marca w sali nr 0.03 o godzinie 8.00 odbyła się lekcja otwarta dla rodziców z języka polskiego. Przeprowadził ją Pan Marcin Rokosz, a udział wzięli uczniowie klasy 6.

Tematem lekcji były relacje jakie zachodziły między bohaterami lektury Ireny Jurgielewiczowej pt: „Ten obcy” oraz wyspa, miejsca ich spotkań.

Więcej „„Czterej przyjaciele i wyspa” – lekcja otwarta w klasie 6″

Lekcja matematyki w klasie III

W dniu 6 marca 2017 w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte w klasie III. Zajęcia przeprowadziła Małgorzata Heller w obecności Pani Dyrektor oraz licznie przybyłych rodziców.  W trakcie zajęć zrealizowany został temat  z zakresu edukacji matematycznej „Zapisywanie liczb trzycyfrowych”.

Więcej „Lekcja matematyki w klasie III”

Do góry