Jesteś tutaj:

Kategoria: Konkursy

FOX 2018 – wyniki

27 lutego 2018, 18 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX,  pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Więcej „FOX 2018 – wyniki”

Kangur 2018 – wyróżnienia

15 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny 2018”.

Ten prestiżowy konkurs zawiera trudne problemy matematyczne, często wykraczające poza materiał omawiany na lekcjach. Zadania, które co roku o tej samej porze rozwiązują uczniowie w całej Europie, ustalane są przez międzynarodową komisję. Więcej „Kangur 2018 – wyróżnienia”

Mistrz Słówek z Języka Angielskiego 2017/2018 – II etap

Za nami II etap konkursu o tytuł Mistrza Słówek z Języka Angielskiego 2017/ 18 dla klas 4-7. Poniżej przedstawione są najlepsze wyniki:

klasa 4 – Kinga Ferfecka – 60 pkt

klasa 5 – Miriam Mocarska – 59 pkt

klasa 6 – Wiktoria Zawada – 34 pkt

klasa 7 – Martyna Balcar – 28 pkt

 

POWODZENIA W OSTATNIM ETAPIE KONKURSU W CZERWCU!

Mistrz Słówek z Języka Angielskiego 2017/2018 – I etap

W minionym tygodniu, w klasach 4-7,  przeprowadzony został I etap konkursu o tytuł Mistrza Słówek z Języka Angielskiego 2017/ 18. Oto najlepsze wyniki,  jakie uzyskali uczniowie w każdej z klas:

klasa 4 – Kinga Ferfecka – 60 pkt

klasa 5 – Miriam Mocarska – 60 pkt

klasa 6 – Sylwia Polok – 38 pkt

klasa 7 – Martyna Balcar – 28 pkt

Przed nami jeszcze dwa etapy konkursu – ŻYCZYMY POWODZENIA!

 

Zuzanna Macura – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego

Miło nam poinformować, że Zuzanna Macura, uczennica klasy siódmej w naszej Szkole, jako jedyna ze szkół ustrońskich, została Finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego. Ostatni, wojewódzki etap konkursu odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Bielsku-Białej. Wcześniej Zuza znakomicie poradziła sobie na etapach szkolnym i powiatowym tego konkursu.  Gratulujemy! I trzymamy kciuki, by w następnym roku Zuza została laureatką.

Więcej „Zuzanna Macura – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego”

Mistrzowie rachunku pamięciowego – duży sukcesy naszych uczniów

Naszym uczniom pod opieką Anity Rydzewskiej udało się poprawić zeszłoroczny wynik w miejskim konkursie matematycznym ,,Mistrz rachunku pamięciowego”. W tym roku zdobyli oni drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Skład drużyny był następujący: Miłosz Macura, Małgorzata Krajewska (klasa IV), Aleksandra Chwastek, Aleksander Jarosiński (klasa V), Zuzanna Musiał, Nikodem Ledwoń (klasa VI) i Krzysztof Mędrek oraz Grzegorz Jurecki (klasa VII).

Więcej „Mistrzowie rachunku pamięciowego – duży sukcesy naszych uczniów”

Szkolny Konkurs Recytatorski

13 lutego 2018 roku odbył się w Szkole I etap Konkursu Recytatorskiego. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I – III. Najliczniej wystąpiły pierwszaki w składzie: Basia Bek, Laura Czarnota, Hania Hałat, Martyna Janik, Filip Ledwoń, Jagoda Skrzyp i Marysia Zając. Drugą klasę reprezentowali: Klaudiusz Boruta, Weronika Krzywda i Julia Maryanek, a klasę trzecią Franciszek Chrapek.

Więcej „Szkolny Konkurs Recytatorski”

Wyniki sportowe za pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018

W pierwszym semestrze 2017/18 roku nasi uczniowie wystartowali w kilku zawodach sportowych i godnie nas zaprezentowali.  W biegach przełajowych dziewczęta zajęły 2 miejsce w mieście. Skład zespołu: Zuzanna Musiał, Sylwia Polok, Wiktoria Kowalska, Katarzyna Sikora, Małgorzata Sikora, Magdalena Branc. Chłopcy w biegach zajęli 3 miejsce w składzie: Bruno Kral, Szymon Greń, Dawid Legierski, Dawid Wołowiec, Michał Kunc, Wojciech Kłoda.

Więcej „Wyniki sportowe za pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018”

Do góry