Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
K G

Jesteś tutaj:

Autor: K G

XII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego The Best

W dniu 9 stycznia 2020 roku dwie uczennice klasy 6 Weronika Chrapek oraz Kinga Ferfecka reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego The Best. Obydwie musiały zmierzyć się z jednogodzinnym testem sprawdzającym ich wiedzę z zakresu struktur gramatyczno leksykalnych.

Weronika Chrapek zajęła pierwsze miejsce w mieście w kategorii klas szóstych.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów ! Więcej „XII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego The Best”

Spacer klasy 1.

17 października 2019 r. w czwartkowy poranek wybraliśmy się  my, czyli I klasa wraz z wychowawczynią na podbój jesiennego lasu. Po kilku minutach marszu już byliśmy głodni i marudziliśmy o przystanek, jednak nasza pani była obojętna na nasze jęki i musieliśmy maszerować dalej.

Więcej „Spacer klasy 1.”

Klasy 1-3 na spektaklu w MDK „Prażakówka”

Dnia 8.10. 2019 klasy 1-3 wzięły udział w spektaklu pt. „Królowa Śniegu” Katolickiego Teatru z Krakowa, który odbył się w MDK „Prażakówka” w Ustroniu. Po spektaklu udały się na spacer edukacyjny ulicami naszego miasta aby poznać niewielką część historii, która upamiętniona jest licznymi pomnikami. Niektóre z nich udało się nam zobaczyć.

Więcej „Klasy 1-3 na spektaklu w MDK „Prażakówka””

Pasowanie Pierwszoklasistów – 14.10.2019

Poniedziałek 14 października 2019 r.  to ważny dzień w naszej  szkole i to nie tylko ze względu na Dzień Edukacji Narodowej . Dzień ten był okazją do wypowiedzenia słów wdzięczności skierowanych do nauczycieli przez uczniów, co uczynili w piosenkach , wierszach i inscenizacji, ale także ze względu na uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

Więcej „Pasowanie Pierwszoklasistów – 14.10.2019”

Spacer edukacyjny – klasa 1 i 2

Jak co roku uczniowie klasy 1 i 2 przypomnieli sobie zasady ruchu drogowego. W poniedziałek 23.09.2019 wyruszyli na spacer edukacyjny, aby utrwalić znaną już wiedzę. Zapoznali się również z napotkanymi znakami drogowymi. Zwrócono dzieciom uwagę na trudne miejsca przejścia dla pieszych.

Więcej „Spacer edukacyjny – klasa 1 i 2”

Wyniki II Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

Po przeprowadzeniu wszystkich etapów drugiej edycji konkursu o tytuł Mistrza Słówek Języka Angielskiego w roku szkolnym 2018/2019, ogłaszam, że Mistrzami Słówek zostali:

JULIA BURDA – KLASA 4

KINGA FERFECKA – KLASA 5

ALEKSANDRA CHWASTEK – KLASA 6

SYLWIA POLOK – KLASA 7

ZUZANNA MACURA – KLASA 8

Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy SP 5 w Ustroniu oraz dyplomy zostaną wręczone zwycięzcom podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego.

GRATULUJĘ !!!

Informacja

W dniu 14 marca 2019 został ogłoszony w naszej szkole konkurs  na najładniejszą pisankę Wielkanocną oraz Kartkę Wielkanocną. Brali  w nim udział uczniowie klas 1-6. Informujemy, że ogłoszenie wyników nastąpi na najbliższym apelu szkolnym.